İLETİŞİM

Design Week Türkiye

İstanbul Haliç Kongre Merkezi
Sütlüce Mah. Karaağaç Cad. No.19 34445
Beyoğlu / İstanbul / TÜRKİYE

info@designweekturkey.com

Firma logonuz: 

Web sitesi adresi: https://rotstudio.com/

Kullanıcıların kendi sanal gerçeklik içeriklerini kolay, hızlı, doğru ve işbirlikçi bir yöntemle oluşturmalarını sağlayan, tamamı yerli kaynaklarla yaratılmış bir sanal gerçeklik yazılımıdır.  Hiçbir kodlama ve yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan, yazılım içindeki hazır modelleri kullanarak drag & drop yöntemi ile sanal gerçeklik sahneleri ve senaryolar oluşturabilen kullanıcılar, farklı modüllerin avantajlarını kullanarak, farklı lokasyonlardaki ekiplerle aynı sahne içinde buluşup aynı veri üstünde çalışırken sesli görüşebilir.

​+90 Firma logonuz: 

Web sitesi adresi: https://arti90.com/

Kısa biyografi: Türkiye’nin ilk dijital eklemeli imalat fabrikası olarak 2005 yılında kurulduk. 16 yılı aşkın süredir endüstriyel 3B yazıcılarımız, hızlı kalıplama yöntemlerimiz ve 3B tarama sistemlerimiz başta olmak üzere üretim imkanlarımızı kullanarak firmalara tasarım, prototipleme ve üretim süreçlerinde yenilikçi çözümler sunuyoruz. Amacımız, değişim yaratacak fikirlerin hayata geçmesini sağlamak için en ileri üretim yöntemlerini firmalarla buluşturmak.

​infoTRON Firma logonuz: 

Web sitesi adresihttps://infotron.com.tr/

Kısa biyografi: Yüksek teknolojiye dayalı çözümler ve hizmetler üretmek amacıyla 1994’te kurulan infoTRON, var olan yüksek teknolojiyi kullanarak veya gereken yeni teknolojileri yaratarak, en kısa zamanda, en iyi ürün veya servisi sağlayarak, müşterilerine değer katmak ve aynı zamanda kişisel bilgi, yetenek ve işbirliğini arttırabilmeyi misyon olarak edinmiştir. 

infoTRON’un çözüm ve hizmet portföyü;3D Printing, Endüstriyel Tasarım, Mühendislik Tersine Mühendislik, CAD/CAM gibi Ürün Geliştirme teknolojilerinden Yazılım Geliştirme, Danışmanlık, ve Ürün Yaşam Döngüsü yönetimi (Dassault Systemes–PLM), ve Sanal Gerçeklik, Simülasyon sistemlerine yönelik gerçek-zamanlı sistem ve yapıların kurulmasına kadar geniş bir yelpazeden oluşmaktadır. Derin endüstriyel bilgi birikimi ve yenilikçi yaklaşımları ile infoTRON’un uzman teknoloji ekibi, müşterilerinin iş süreçlerini daha iyiye doğru sürekli geliştirmek çabası içindedirler

YUKARI ÇIK