İLETİŞİM

Design Week Türkiye

İstanbul Haliç Kongre Merkezi
Sütlüce Mah. Karaağaç Cad. No.19 34445
Beyoğlu / İstanbul / TÜRKİYE

info@designweekturkey.com

TULGA, tasarım mühendisliği, imalat mühendisliği ve 3D prototip imalatı alanlarında profesyonel hizmet veren, imal edilebilir tasarımlar yapan ve bunları üreten bir yeni ürün geliştirme firmasıdır. 

Amacımız; 
"inovasyon kapasitenizi arttırmak" ve kazandığımız yeni değerlerle mühendislik yeteneklerimizi geliştirmektir. Kontrolümüzdeki tüm yetenek ve kaynaklarımızı sizlere inovatif, yenilikçi, sorun çözen ve üretilebilir ürünler yapabilmek için kullanıyoruz. Daha yüksek kalitede ve sorunsuz ürünler yaratılması için buradayız.

We create and produce innovative, desirable, problem-solving, producible designs and products. Our professional services include mechanical design, 3D prototype production, and manufacturing engineering.
We fully dedicate our skills and resources to produce innovative, problem-solving and at the same time problem-free products as we continue to make new investments in line with fast-changing technologies.
Our main objective as Tulga is to increase our level of innovation by building long-term relationships with our customers, improve our engineering skills further, and facilitate the production of top quality products through our optimal solutions

Web Site :http://www.tulga.com.tr

LinkedIn : http://www.linkedin.com/company/tulga

Instagram: http://www.instagram.com/tulgacomtr

Mail: info@tulga.com.tr

YUKARI ÇIK